Головна » Статті » У світі книг

10 книг, які читають найбільше в світі
Ось список 10 найбільш популярних книг у світі за останні 50 років. Цифри показують кількість книг, виданих і проданих, але не враховує численні перечитування однієї і тієї ж книги. 
10. «Щоденник Анни Франк», Анна Франк - 27 мільйонів екземплярів
«Щоденник Анни Франк» - це британська версія книги, заснована на записах щоденника, написаного Анною Франк - єврейської дівчинкою, яка протягом двох років ховалася разом зі своєю родиною в період нацистської окупації в Нідерландах. Зараз книга вважається одним з ключових текстів двадцятого століття.
9. «Думай і багатій», Наполеон Хілл - 30 мільйонів примірників
«Думай і багатій» це мотиваційна книга, написана американським письменником Наполеоном Хіллом. Вона розповідає про особистісне зростання і самовдосконалення, будучи натхненною пропозицією, яку письменник отримав від відомого американського мільярдера Ендрю Карнегі.
8. «Віднесені вітром», Маргарет Мітчелл - 33 мільйони екземплярів
«Віднесені вітром» - романтична драма Маргарет Мітчелл, дія якої відбувається в штаті Джорджія в США під час американської громадянської війни. Книга розповідає про життя Скарлетт О'Хара, дочки ірландського іммігранта. Знаменитий роман отримав Пулітцерівську премію, і по ньому був знятий однойменний фільм, який завоював премію «Оскар».
7. «Сутінки. Сага », Стефанії Майєр - 43 мільйони екземплярів
«Сутінки» - це перша книга неймовірно популярною серед молоді серії книг американської письменниці Стефані Майєр. Історія розповідає про молоду дівчину, яка закохалася у вампіра. Книги серії, за мотивами яких зняли фільми, були перекладені більш ніж на 38 мов у всьому світі.
6. «Код да Вінчі», Ден Браун - 57 мільйонів екземплярів
«Код да Вінчі» художній роман, написаний американським автором Деном Брауном. Історія розповідає про розслідування доктора Роберта Ленгдона вбивства, яке сталося в музеї Лувру в Парижі. Роман є частиною дослідження альтернативної історії релігії та викликала інтерес у зв'язку з легендою про Святий Грааль і ролі Марії Магдалини в історії християнства. За романом був знятий фільм з Томом Хенксом у головній ролі.
5. «Алхімік», Пауло Коельо - 65 мільйонів екземплярів
«Алхімік" був опублікований в 1987 році і став бразильським бестселером. Незабаром було продано більше 65 мільйонів екземплярів цього роману, що зробило цю книгу однією з найбільш продаваних в історії. «Алхімік» був перекладений на більш ніж 67 мов, завоювавши Світовий рекорд Гіннеса, як найбільше перекладена книга, за життя автора. Сьогодні Пауло Коельо став одним з найбільш читаних і впливових авторів сучасності.
4. «Володар кілець», Дж. Р. Р. Толкіна - 103 мільйони екземплярів
«Володар кілець» - роман-епопея в стилі фентезі написана англійським письменником Дж. Р. Р. Толкіном. Роман починався, як продовження його більш ранньої дитячої книги фентезі «Хоббіт», але переріс у набагато більший твір. По книзі було знято трилогію, що складається з трьох фільмів: «Володар перснів: Братство кільця», «Володар кілець: Дві фортеці» і «Володар перснів: Повернення короля».
3. «Гаррі Поттер», Джоан Роулінг - 400 мільйонів екземплярів
«Гаррі Поттер» це серія з семи романів у стилі фентезі, написана британською письменницею Джоан Роулінг. Книга розповідає про пригоди чарівника Гаррі Поттера і його друзів, які є учнями Школи Чарів і Чаклунства Хогвортс. Як і багато інших книг, які найбільше читають, «Гаррі Поттер» був екранізований, увійшовши в список найбільш касових фільмів в історії.
2. «Цитати Мао Цзедуна», Мао Цзедун - 820 мільйонів екземплярів
«Цитати Голови Мао Цзедуна» або як її часто називають «Червона книжечка» Мао Цзедуна є збіркою, що пояснює народу Китаю ідеологію Китайської комуністичної партії, яка вийшла величезним накладом.
1. Біблія - ​​3,9 мільярда екземплярів
Біблія - ​​збірка священних текстів християн та іудеїв, залишається найбільш читаною книгою в світі. Написання Біблії було здійснено протягом близько 16-ти століть, і вона являє собою зібрання з 66 книг.


Джерело: http://www.squidoo.com
Категорія: У світі книг | Додав: admin (29.07.2014)
Переглядів: 2800 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar