Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Посвята в читачі учнів 2-х класів. 2015-2016 н.р.
Посвята в читачі учнів 2-х класів. 2015-2016 н.р.

30 вересня 2015 року в бібліотеці школи  традиційно відбулося свято  посвяти в читачі учнів 2- класів, а саме :

2А класу -класовод Правдива Лариса Павлівна

2Б класу - класовод Костюкова Алла Миколаївна

2В класу - класовод Петренко Катерина Валеріївна

Мета свята :

• розширювати читацький світогляд, уявлення учнів про значення книги у житті людини;
  • сприяти розвитку допитливості, інтересу до книжок;
  • формувати читацькі смаки;
  • виховувати любов та бережливе ставлення до книжок.

Свято було обладнано плакатами із висловами про книги; речами літературних героїв; плакатами-загадками про відомі українські народні казки; дитячими малюнками про книги.

Завідуюча бібліотекою розповіла дітям про бібліотеку та правила поведінки в ній, про чарівний та неосяжний світ знань, який відкривається в бібліотеці. Казкові персонажі читали вірші, загадували загадки.

В кінці свята завідуюча бібліотекою Дубровська Н.Р. подякувала дітям за участь та інтерес до світу книжок : " Дорогі діти! Бажаю вам приємних зустрічей з мудрими книжками, які навчать вас виконувати домашні завдання на відмінно, рости чемними, добрими, ввічливими, завжди з повагою ставитися до вчителів та батьків. Читайте!" Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї  сторінки нової книги!"

Переглядів: 684 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1