Головна » 2016 » Вересень » 10 » План роботи бібліотеки Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на 2016/2017 н.р.
План роботи бібліотеки Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на 2016/2017 н.р.

І. Основні завдання і напрямки роботи шкільної бібліотеки

ХХІ століття – ера інформаційного суспільства, де інформація все частіше визначається як головний ресурс майбутнього. Використовувати ж цей ресурс зможуть тільки члени суспільства, які володіють необхідними знаннями і підготовкою до впевненої орієнтації в інформаційному просторі. Загальнодержавним завданням сьогодні є підготовка молодого покоління до життя в інформаційному просторі. Так, якщо людина володіє вільним пошуком інформації  в довідкових апаратах бібліотек, то вона зможе зачерпнути для себе максимум потрібної інформації.

Тому важливо вже з юних років виховувати необхідність одержувати знання, прищеплювати навички самостійного пошуку інформації, формувати уміння ефективного збору, систематизації та обміну з іншими користувачами.

Переглядів: 804 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0